SADA TESTŮ: VITAMÍNY, MINERÁLY A TRÁVENÍ (ORGANICKÉ KYSELINY + MINERÁLY Z VLASŮ)

17 490 Kč
Skladem, expedice do 1 prac. dne.
Koupit

TEST ORGANICKÝCH KYSELIN (OAT)

Tento laboratorní test je často velmi podceňovaný při hledání prvotních příčin vašich zdravotních problémů. Podle GPL Labs poskytuje Test organických kyselin (OAT) přesné vyhodnocení střevních kvasinek a bakterií. Abnormálně vysoká úroveň těchto mikroorganismů může způsobit nebo zhoršit poruchy chování, hyperaktivitu, poruchy pohybu, únavu a ovlivnit funkce imunity. Mnoho lidí s chronickými onemocněními a neurologickými poruchami často vykazuje produkci několika abnormálních organických kyselin.

VLASOVÝ TEST MINERÁLŮ - ANALÝZY VLASŮ (HTMA)

Při zkoumání minerálních nerovnováh se HTMA dívá na hlubší základní příčiny, které vám brání cítit se dobře. Tento test vám také pomůže odhalit toxicitu těžkých kovů a hladinu minerálů v těle. Díky své ceně a komplexnímu posouzení je HTMA ideální volba pro začátek Vašeho laboratorního testování. Test můžete provést přímo doma tak, že odeberete z hlavy jen několik vzorků vlasů a odešlete je do laboratoře.

SADA OBSAHUJE:

 • Test na organické kyseliny
 • Test na minerální analýzu vlasových tkání
 • Konzultaci s certifikovaným (U.S.A) výživovým poradcem, kdy jsou Vám podrobně vysvětleny výsledky testů a sdělena rozsáhlá zdravotní doporučení směřující k navrácení rovnováhy biochemických procesů v těle. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, případně zajišťujeme překlad do češtiny a slovenštiny. Doba trvání konzultace 60 minut.

JEDNODUCHÝ ODBĚR VZORKŮ U VÁS DOMA

Všechny nabízené testy, byly speciálně vyvinuty pro snadné použití v domácích podmínkách bez nutnosti osobní návštěvy v laboratoři. To znamená, že testy Vám můžeme doručit na vaši adresu kamkoliv po světě. Následné vyhodnocení všech domácích laboratorních testů trvá obvykle 3–4 týdny od chvíle, kdy laboratoř obdrží Vaše vzorky. Ihned poté, je s Vámi domluven vhodný termín konzultace, při které jsou Vám vysvětleny výsledky a obdržíte doporučení týkající se Vaši životosprávy, která zahrnují:

 • Individuální plán doplňků výživy
 • Individuální doporučení vhodné stravy
 • Detoxikační metody
 • Doporučené změny životního stylu
 • Tipy na správný klidný spánek
 • Vhodné techniky na snižování stresu
 • Formulář pro stanovení doporučených cílů
 • Soukromý přístup do skupiny podpory na FB, kde je možné konzultovat informace s ostatními

UPOZORNĚNÍ:

Konzultace jsou prováděny výhradně osobně certifikovaným týmem Dr. Cabrala (U.S.A). Jakákoli tvrzení nebo tvrzení o možných zdravotních přínosech vyplývajících z jakýchkoli potravin nebo doplňků, nebyla vyhodnocena Správou potravin či kontrolou léčiv a nemá za cíl diagnostikovat, léčit nebo předcházet jakékoli nemoci..


KOMPLETNÍ TEST NA CANDIDU, METABOLISMUS A VITAMINY Pokud byste měli provést pouze jeden laboratorní test, abyste byli schopni zhodnotit celkový stav vašeho trávení, mikrobiální probioti... více
14 999 Kč
Více
KOMPLETNÍ TEST POTRAVINOVÉ INTOLERANCE Víte, že i když budete jíst zdravou stravu, můžete na určité potraviny stále negativně reagovat ? Možná si ani neuvědomujete, jak ... více
10 990 Kč
Více
Výživové poradenství Individuální konzultace je vhodná pro každého, kdo si přeje změnu ve svém současném zdravotním stavu, hmotnosti, psychickém rozpoložen... více
2 000 Kč
Více

Fakturační údaje

QuickMed Service CZ, s.r.o.
sídlo: Zbraslavská 12/11,
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle,
Česká republika
IČO 08859230

Bankovní spojení
Čú: 2301753814/2010
vedený u Fio banka. a.s.

Kontakt

Velkoobchod, marketing
tel: +420 722 266 999
emai: info@quickmed.cz

Obchodní zastoupení CZ
Tomáš Král
tel: +420 775 000 256
email: tomas.kral@quickmed.cz

Partneři a dodavatelé

Goat&Bear

35 Firs Avenue,
London N11 3NE, UK

PURE HOLDING AG

Etzmatt 273, 4314 Zeiningen
Switzerland

The Great Plains Laboratory, Inc.

11813 West 77th Street
Lenexa, KS 66214 USA

Biolab Medical Unit

The Stone House,
9 Weymouth Street,
London W1W 6DB, UK

RAW LIFE

30768664 Berzasca
Bl: 5 Sc: 3, Caraș Severin
327025 RO

Sativa - Manufacture

Tachovská Huť 7, 353 01 Tři Sekery
Sativa - Manufacture
Czech Republic CZ
© 2023 quickmed.cz
K provozování quickmed.cz využíváme tzv. cookies soubory. Slouží k přizpůsobení obsahu webu, k měření funkčnosti apod. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Souhlasím. Více informací.