KOMPLETNÍ TEST POTRAVINOVÉ INTOLERANCE

10 990 Kč
Skladem, expedice do 1 prac. dne.
Koupit

Víte, že i když budete jíst zdravou stravu, můžete na určité potraviny stále negativně reagovat ? Možná si ani neuvědomujete, jak i zdravé potraviny, které jíte, mohou způsobovat mnoho vašich zdravotních problémů v důsledku přirozených, ale zhoršujících se zánětlivých reakcí imunitního systému. Zatímco typické testy na potravinovou alergii hledají závažné, život ohrožující nebo okamžité potravinové reakce, tento test IgG pátrá také po potravinách, které způsobují skryté imunitní reakce 24-72 hodin po jídle. Děje se tak kdykoli, kdy jíte jídlo, na které jste citliví. Možná máte citlivost na vejce, syrovátku, mandle, jablka, kuře, čočku nebo lepek. Tento specializovaný test se zaměřuje na běžná jídla a navíc je i testována přítomnost Candidy.

Test je zaměřen na úrovně citlivosti u 94 běžných potravin. Cena zahrnuje 30minutovou konzultaci s jedním z certifikovaných IHP zdravotnických poradců z Dr. Cabral Institute (U.S.A), který s vámi přesně probere, na jaké potraviny máte mírnou, střední anebo vážnou reakci IgG. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, případně zajišťujeme překlad do češtiny a slovenštiny. Doba trvání konzultace 60 minut.

Není pochyb o tom, že potraviny které jíme, mají velký vliv na naše zdraví a kvalitu života. Testování je jednoduchý a přímý způsob, jak získat výsledky, které potřebujete, abyste ve svém životě mohli začít provádět pozitivní zdravotní změny.

Metoda sběru: Kapka krve z prstu.

Většina z nás má vícenásobnou citlivost na potraviny. Znáte tu svou?PŘÍZNAKY INTOLERANCE:

• Svědící pokožka

• Bolesti hlavy

• Bolest kloubů

• Vyrážka

• Špatná nálada

• Podrážděnost

• Mozková mlha

• Zánět

• Svalová slabost

• Poruchy učení

• Tajemná bolest a ztuhlostCO JE TESTOVÁNO

Tento snadný laboratorní test měří senzitivitu na potraviny IgG, která se velmi liší od běžných testů na potravinovou alergii.

Výsledky testů Vám zobrazí:

• Reakce IgG na 94 potravin

• Jídlo zahrnuje zástupce všech hlavních skupin potravin

• Rychlost reakce na stupnici: nevýznamná, nízká, střední a vysoká

• Test na Candida albicans

Pokud neznáte svou citlivost na jídlo a nepřestanete jíst škodlivé potraviny, které způsobují alergickou reakci, vaše tělo se bude i nadále bránit. Tímto přístupem nevědomky přebíjíte svůj imunitní systém, což může časem vyústit v mnohem závažnější zdravotní problémy.

Tento test probíhá z malé kapky krve. Postupujte podle jednoduchých pokynů v balení. Pomocí automatizovaného lancetu (mikro jehličky) jednou píchnete do prstu a vyplníte kruhy na kartě několika kapičkami krve.

Po odeslání vzorku do laboratoře počkejte přibližně 3 týdny na zpracování vašich výsledků. Během této doby s Vámi bude také naplánován 30minutový rozhovor s jedním z poradců Dr. Cabral Institute (U.S.A.)

KONZULTACE NAD VÝSLEDKY

Během hovoru, zhodnotí výživový poradce vaše příznaky a důvody pro provedení tohoto laboratorního testu. Poradce vám vysvětlí vaše výsledky, zodpoví všechny dotazy, které máte a dostanete individuální doporučení vhodné stravy a životosprávy.

Doporučení obvykle obsahují:

• Vhodný plán doplňků stravy

• Pokyny pro výživu

• Pokyny pro spánek

• Doporučené techniky snižování stresu

• Detoxikační doporučení

• Změny životního stylu 
PROČ TESTY EQUILIBRIUM

Pokud jde o pochopení vašich zdravotních problémů v nejhlubší kořenové příčině, zasloužíte si zdroj, kterému můžete věřit.

Používáme pouze nejmodernější nezávislé laboratoře, které se specializují na testování funkční medicíny a zajišťují přesnost a výsledky.

Každý výsledek testu je zkontrolován naším vyškoleným lékařským ředitelem a podepsán samotným Dr. Cabralem.FAQ

Mohu tento test provést, pokud beru imunosupresiva ?

Protože tato laboratoř testuje reakci IgG, pokud jste na imunosupresivech, výsledky nebudou přesné a v tuto chvíli nedoporučujeme tento test používat !!

Kdy bych měl znovu otestovat citlivost na potraviny?

Obecně doporučujeme opakovat testování nejdříve 4 měsíce po splnění doporučení poskytnutých zdravotním poradcem. Pokud jste dokončili jakýkoli protokol založený na střevech a postupujete podle protokolu CBO Finisher / Gut Rebuilding Protocol, doporučujeme testovat protokol Gut Rebuilding po 3 měsících.

Mohu tento test provést, pokud jsem těhotná?

Ano, můžete provést tento test, pokud jste těhotná.

Co mám dělat před odběrem krevních skvrn?

Důrazně doporučujeme, abyste si důkladně přečetli všechny pokyny a až poté naplánovaly den odběru vzorku.Nezávazná doporučení:

- Vypijte dostatek čisté vody (0,5 – 1,5l vody pár hodin před odběrem)

- Pokud existují určitá jídla, která vás na testování konkrétně zajímají, můžete je jíst 2-3 dny před odebráním vzorku (nicméně test bude zohledňovat i další jídla, která nebyla snědena)UPOZORNĚNÍ:

Konzultace jsou prováděny výhradně osobně certifikovaným týmem Dr. Cabrala (U.S.A). Jakákoli tvrzení nebo tvrzení o možných zdravotních přínosech vyplývajících z jakýchkoli potravin nebo doplňků, nebyla vyhodnocena Správou potravin či kontrolou léčiv a nemá za cíl diagnostikovat, léčit nebo předcházet jakékoli nemoci.KOMPLETNÍ TEST NA CANDIDU, METABOLISMUS A VITAMINY Pokud byste měli provést pouze jeden laboratorní test, abyste byli schopni zhodnotit celkový stav vašeho trávení, mikrobiální probioti... více
14 999 Kč
Více
SADA TESTŮ: VITAMINY, MINERÁLY, TRÁVENÍTEST ORGANICKÝCH KYSELIN (OAT)Tento laboratorní test je často velmi podceňovaný při hledání prvotních příčin vašich zdravotních problé... více
17 490 Kč
Více
Výživové poradenství Individuální konzultace je vhodná pro každého, kdo si přeje změnu ve svém současném zdravotním stavu, hmotnosti, psychickém rozpoložen... více
2 000 Kč
Více

Fakturační údaje

QuickMed Service CZ, s.r.o.
sídlo: Zbraslavská 12/11,
159 00 Praha 5 - Malá Chuchle,
Česká republika
IČO 08859230

Bankovní spojení
Čú: 2301753814/2010
vedený u Fio banka. a.s.

Kontakt

Velkoobchod, marketing
tel: +420 722 266 999
emai: info@quickmed.cz

Obchodní zastoupení CZ
Tomáš Král
tel: +420 775 000 256
email: tomas.kral@quickmed.cz

Partneři a dodavatelé

Goat&Bear

35 Firs Avenue,
London N11 3NE, UK

PURE HOLDING AG

Etzmatt 273, 4314 Zeiningen
Switzerland

The Great Plains Laboratory, Inc.

11813 West 77th Street
Lenexa, KS 66214 USA

Biolab Medical Unit

The Stone House,
9 Weymouth Street,
London W1W 6DB, UK

RAW LIFE

30768664 Berzasca
Bl: 5 Sc: 3, Caraș Severin
327025 RO

Sativa - Manufacture

Tachovská Huť 7, 353 01 Tři Sekery
Sativa - Manufacture
Czech Republic CZ
© 2023 quickmed.cz
K provozování quickmed.cz využíváme tzv. cookies soubory. Slouží k přizpůsobení obsahu webu, k měření funkčnosti apod. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Souhlasím. Více informací.